Informacje

Tragiczny upadek z balkonu

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 65-letniego mieszkańca gminy Tarnowiec. Ciało mężczyzny znaleziono przed domem, w którym mieszkał. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

POLICJA
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Wczoraj rano dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Brzezówce zwłok mężczyzny. Leżącego przy schodach wejściowych do domu mężczyznę zauważyła jego siostra.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 65-letni mężczyzna, który prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, spadł na ziemię z balkonu. Balkon nie miał barierek ochronnych.

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia dalszych badań. Wstępnie wykluczono, że śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE