Kultura | rozrywka | edukacja

Książkowe okazje w Bibliotece

Ze względu na duże zainteresowanie kiermaszem – przedłużamy czas książkowych okazji. Zapraszamy wszystkich miłośników książkowych łowów na dalszą część Kiermaszu książki używanej, który odbędzie się w dniach  08-16 października  w godz. 10.00 -17.00 w  Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Jaśle.

Plakat
(Kliknij, aby powiększyć)

Podczas kiermaszu będzie można, spośród wielu tytułów, wybrać coś ciekawego dla siebie. Pasjonaci komiksów znajdą być może  poszukiwaną od dawna, brakującą część przygód Smerfów czy Thorgala, wielbiciele literatury pięknej książkę ulubionego pisarza a miłośnicy sztuki – pięknie wydane albumy. Na smakoszy czekają przepisy na ciekawe i oryginalne potrawy, na pasjonatów ogrodnictwa – poradniki  uprawy roślin, zaś poszukiwacze tajemnic historii znajdą wiele fascynujących książek o dziejach często zapomnianych już krain i ludów.

Na kiermasz zostały przeznaczone książki wycofane ze zbiorów biblioteki MBP w Jaśle. Kiermasz będzie odbywał się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, I piętro.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE