Sport | rekreacja | turystyka

Sukces judoczek UKS ASW-Judo Jasło na Pucharze Polski w Warszawie

Kolejny sukces odnieśli reprezentacji klubu ASW-JUDO JASŁO. Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego tym razem w samej stolicy naszego kraju rywalizowali w największym w Polsce Otwartym Pucharze Polski.

Puchar Polski w Warszawie
Fot. © archiwum Klubu

Udział w tych zawodach wzięło ponad 1100 zawodników z ponad dwudziestu krajów. Poziom zawodów był bardzo wysoki i sam udział w tej imprezie był już wyróżnieniem. Po ciężkich walkach udało nam się wywalczył trzy medale. Najlepiej zaprezentowała się Katarzyna Kolbusz, która wywalczyła srebrny medal, ulegając jedynie w walce finałowej zawodniczce z Węgier. Brązowe medale
wywalczyły Natalia Nocula i Joanna Nocula.

Ponadto nasz klub reprezentowali jeszcze: Paulina Górniak, Natalia Jankowska, Oliwia Brągiel, Dawid Szymkowski i Arkadiusz Szczepanik. Niestety, nie przebrnęli oni walk eliminacyjnych i zajęli miejsca poza strefą medalową.

Udział w tym turnieju nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie finansowe Urzędu Miasta Jasła, za co serdecznie dziękujemy. Klub ASW-JUDO JASŁO po raz kolejny pokazał, że jest liczącym się ośrodkiem szkolenia w naszym kraju i dzięki temu otrzymuje zaproszenia do udziały w najlepszych i najmocniejszych turniejach w Polsce i Europie.

(UKS ASW-Judo Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE