Kultura | rozrywka | edukacja

Andrzejki dla najmłodszych

W sobotni wieczór 23 listopada 2013 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyła się zabawa andrzejkowa dla najmłodszych. W zabawie udział wzięły głównie dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone przez MDK oraz ich rodzeństwo i znajomi.

Fot. © MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W JAŚLE

Dzieci w kolorowych przebraniach bawiły się razem z artystami ze Studia Teatralno-Muzycznego FAMA z Dębicy. Show z Elwirą i Balbiną przez dwie godziny zapewnił dzieciom udział w niezapomnianej zabawie, podczas której mogły wywróżyć sobie przyszłość oraz wystąpić z czarodziejkami na scenie. W wielu zabawach uczestniczyli również rodzice.

W tym dniu wszystkie sale MDK-u zamieniły się w pokoje magii, w których miały miejsce tradycyjne wróżby andrzejkowe, lanie wosku, zagadki z niespodzianką oraz malowanie twarzy.

Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, która była współorganizatorem zabawy, przygotowała dla dzieci kącik kulinarny, skąd serwowała pyszne gofry i zapiekanki. Na koniec zabawy odbyło się losowanie upominków spośród dzieci, które uczęszczają na zajęcia w MDK.

Szczęśliwcom gratulujemy, a dzieciom, które wywróżyły sobie świetlaną przyszłość życzymy spełnienia wszystkich przepowiedni!

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE