Na drogach

Wypadek w Jaśle – ranny motorowerzysta

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Jaśle. Na skrzyżowaniu ulic motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. W wypadku ucierpiał kierujący jednośladem mężczyzna, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Fot. © KPP w Jaśle

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 16 w Jaśle. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca renault scenic jechała ul. Kazimierza Wielkiego od centrum miasta. Gdy 43-letnia kobieta skręcała w lewo na skrzyżowaniu w ul Szajnochy, w tylne prawe drzwi samochodu uderzył jadący z naprzeciwka motorowerzysta. Kierujący jednośladem mężczyzna wjechał na skrzyżowanie zza pojazdu sygnalizującego manewr skrętu w lewo, w ul. Modrzejewskiego.

Wskutek wypadku obrażeń doznał 44-letni motorowerzysta, który trafił do jasielskiego szpitala. Kierująca samochodem nie ucierpiała w zdarzeniu. Oboje byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE