Informacje

Baltic Wood wspiera 22. finał WOŚP w Jaśle

Baltic Wood już trzeci raz gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Jaśle. W trakcie 22. finału, który odbędzie się 12 stycznia 2014 r. na jasielskim rynku, zostanie przeprowadzony pokaz ratownictwa oraz zagra szereg zespołów, które umilą oczekiwanie na tradycyjne „Światełko do Nieba”. Wieczór zakończy się koncertem grupy „Róże Europy”. W przerwach między występami odbędą się licytacje.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki seniorów. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Jurkiem Owsiakiem na czele od 1993 roku mobilizuje setki tysięcy Polaków do pomagania innym poprzez zbiórkę pieniędzy oraz organizację koncertów, eventów i licytacji. W akcję włączają się znani artyści, sportowcy, przedsiębiorcy, ale także rzesze wolontariuszy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja charytatywna o wyjątkowym charakterze, dlatego też firma Baltic Wood z przyjemnością zaangażowała się w finał w Jaśle, wspierając organizację 22. finału jako sponsor. Dodatkowo firma ufundowała voucher na lot szybowcem nad Bieszczadami, który zostanie wylicytowany podczas niedzielnej akcji. To wyjątkowa okazja by połączyć pomoc najbardziej potrzebującym z szansą na lot nad jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Baltic Wood jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowych podłóg drewnianych na świecie. Od 2013 roku oferuje także lite podłogi drewniane. Działa nieprzerwanie od 1999 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny oraz siedziba główna firmy zlokalizowane są w Jaśle (Polska). Biura handlowe znajdują się w Krakowie i Jaśle (Polska) oraz Newark (USA). Produkty Baltic Wood trafiają do konsumentów poprzez sieć Dealerów w 44 krajach.

(Baltic Wood)

SŁOWA KLUCZOWE