Sport | rekreacja | turystyka

Turniej tenisa stołowego o Puchar Miasta Jasła (zapowiedź)

1 lutego (sobota) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” odbędzie się amatorski turniej tenisa stołowego o Puchar Miasta Jasła. Organizuje go, pod honorowym patronatem burmistrza Andrzeja Czerneckiego, Uczniowski Klub Sportowy „Spin”.

Jak poinformował nas prezes Klubu Jacek Hap, zawody mają na celu upowszechnianie gry w tenisa stołowego, tworzenie warunków czynnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rywalizację sportową wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Mogą w nim wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby, oprócz zawodników drugiej i trzeciej ligi organizowanej przez Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Zawody będą przebiegać w systemie do dwóch przegranych gier z ustaleniem kolejności miejsc od pierwszego do ósmego oraz wyłonieniem grup zawodników zajmujących miejsca od dziewiątego do dwunastego i od trzynastego do szesnastego.

Zwycięzca otrzyma puchar oraz nagrodę rzeczową, zaś za miejsca od pierwszego do ósmego przewidziano pamiątkowe dyplomy. Zgłoszenia do udziału przyjmuje kierownik turnieju Jan Słupski (tel. 501 777 919).

Początek rozgrywek 1 lutego o godzinie 9:30.

DO POBRANIA: Regulamin Turnieju (.pdf)

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE