Złoto i srebro dla Tarnowca na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona

W Straszęcinie k/Dębicy odbył się (04.01) Ogólnopolski Turniej Badmintona Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, w którym rywalizowali najlepsi młodzi zawodnicy z Krakowa, Rzeszowa, Przemyśla, Pszczyny, Dębicy, Medyki, Nowej Dęby, Tarnobrzega, Ropczyc oraz Tarnowca.

© Rafał Kosztyło

UKS MixTeam Tarnowiec reprezentowali: Kamil Wyderka (najmłodszy), Ania Sawicka, Ola Smalarz i Jessica Orzechowicz. Wszyscy nasi zawodnicy startowali w dwóch kategoriach MM – w grze pojedynczej oraz podwójnej, a Ola Smalarz zagrała dodatkowo w trzeciej kategorii – grze mieszanej (mixt).

1 miejsce w grze podwójnej dziewcząt zajęła dominująca w tym sezonie para: Jessica Orzechowicz (UKS MixTeam) i Beata Mycek (Stal Nowa Dęba) wygrywając wysoko w finale. Zwycięska para gry deblowej (Beata i Jessica) spotkała się również w finale gier pojedynczych. Wygrała starsza o rok Beata, a Jessica zajęła 2 miejsce.