Kultura | rozrywka | edukacja

Dzień Bezpiecznego Internetu 2014 (zapowiedź)

Dla małych odkrywców – internetowe słowniki i gry edukacyjne, dla przyszłych artystów – aplikacje do malowania on-line a dla lubiących rywalizację – konkurs  Sztuka szukania. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat we wtorek 11 lutego 2014 r. o godz. 15.30 na spotkanie Klubu Sieciaka.

(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Podczas spotkania organizowanego w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2014, przypomnimy małym Internautom zasady bezpiecznego korzystania z Sieci, m.in.: dotyczące używania poczty i portali społecznościowych, zawierania znajomości czy pobierania plików.

Dzieci dowiedzą się również jak wykorzystywać Internet do zabawy, nauki i rozwijania swoich pasji. Będzie okazja do spróbowania gier edukacyjnych  np. pomagającym młodszym dzieciom w nauce alfabetu a starszym w nauce języka angielskiego i matematyki. Wypróbujemy również aplikacje do malowania on-line, dowiemy się jak wyszukiwać i weryfikować informacje w Sieci a zdobyte umiejętności sprawdzimy w konkursie Sztuka szukania.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak bezpiecznie korzystać z Sieci a przy okazji poznać internetowe ciekawostki  – czekamy na Ciebie w bibliotece we wtorek 11 lutego, o godz. 15. 30.

Informacje i zapisy:

Agata Warywoda
nowemedia@mbp.jaslo.pl
tel. 13 446 26, wew. 36

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE