Kultura | rozrywka | edukacja

„Fotograficzne Impresje. Z Początku I Końca Kontynentu” (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza na wystawę fotografii Aleksandra Georgiewa, Doroty Stafij i Łukasza Władyki zatytułowanej: „Fotograficzne Impresje Z Początku I Końca Kontynentu”. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy czwartek (6 lutego) o godzinie 17.

(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Dorota Stafij – sanoczanka zafascynowana fotografowaniem i podróżami. Zaczynała od fotografii czarno – białej i wywoływania odbitek w domowej ciemni. Zdobywała nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach fotograficznych, m.in. w zorganizowanym przez magazyn „Voyage” oraz „Gazetę Wyborczą”. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach fotograficznych m.in. w: Sanoku, Warszawie, Rzeszowie, Krośnie, oraz poza granicami kraju. Jest współzałożycielką Klubu Fotografików Sanockich.

Aleksander Georgiew – Bułgar, który mieszka i pracuje w Polsce. Jest globtroterem, dotarł do 50. państw Europy, Afryki i Azji. Z każdej podróży przywozi zdjęcia. Swoje wrażenia opisywał i publikował w prasie.

Łukasz Władyka – sanoczanin mieszkający w Jaśle. Turysta, czasami podróżnik, zawsze chętnie patrzy na świat przez obiektyw aparatu. Najbardziej interesuje go obserwowanie ludzi i rzeczywistości. Jest współzałożycielem Klubu Fotografików Sanockich.

Prace fotografików będzie można oglądać w galerii Jasielskiego Domu Kultury do końca lutego br.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE