Sport | rekreacja | turystyka

Obóz zimowy judoków UKS „MOSiR” Jasło

Ponad trzydzieści osób uczestniczyło w zorganizowanych przez trenera Michała Czarneckiego feriach na sportowo.

W tym roku, pod fachowym okiem instruktora, ponad dwudziestu uczestników stawiało pierwsze kroki na nartach zjazdowych. Ponad dziesięciu doskonaliło nabyte rok wcześniej umiejętności oraz technikę jazdy. Od poniedziałku do piątku przez 6 godzin dziennie, dzieciaki pracowały intensywnie trenując na stoku KiczeraSki w Puławach, pokazując również swoją postawą jak zachować bezpieczeństwo na stoku. Po powrocie do Rudawki Rymanowskiej do naszego ośrodka wypoczynku, dzięki doskonałej obsłudze pracowników, regenerowały siły smacznymi posiłkami oraz odpoczynkiem w wygodnych pokojach. Ośrodek ten znany jest z wielu atrakcji, m.in. z leczniczej tężni solankowej jak i stadniny koni. Nie obyło się również bez popołudniowej integracji. Wspólna zabawa na dyskotece, wieczorze karaoke wyłoniła wielu dobrze rokujących artystów. Była również adrenalina podczas wieczornego kuligu zaprzęgiem konnym. Niektórzy starsi uczestnicy do dzisiaj pamiętają pościg za sankami. Czwartkowy wieczór zakończony bitwą śnieżną wprawił w doskonały nastrój wszystkich uczestników. Pięć wspaniale spędzonych dni na stoku uwieńczył zjazd WSZYSTKICH uczestników najdłuższą trasą narciarską.

PEŁEN SUKCES. Pięć dni białego szaleństwa i jeszcze im było mało… Slalom, skoki, zjazdy, w grupie zawsze raźniej, łatwiej i przyjemniej. Intensywny tydzień dobiegł końca. Wszyscy cali, zdrowi i zadowoleni oraz uodpornieni na zmienną zimową pogodę powrócili do domów. Czas ferii zimowych zawsze powinien obfitować w ruch na świeżym powietrzu i oderwanie od komputerów, telewizorów, czy nudy blokowisk. Sport to zdrowie, a z klubem UKS Judo MOSiR również doskonała zabawa.

Dziękujemy trenerowi Michałowi Czarneckiemu za zorganizowanie tego fantastycznego obozu, a naszym sponsorom: POLONEA – producent wody, MOSiR Jasło, ZPOW Pektowin – Naturex Jasło, EKOMAX, Betoniarnia JARKOMET, TBS Jasło, SOL-K-JAS, Tarnopak Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Opakowań, F.H.U. DOB-SPAW Dobosz Przemysław, SKAT- POL Łukasz Kuzak, MGM – reklamy Marii i Jerzego Kwaśnych oraz prywatnym osobom za wsparcie finansowe, dzięki któremu tak liczna grupa dzieci złapała bakcyla sportów zimowych.

Dziękujemy również firmie Sport-Serwis Damian Kukuła ul. Towarowa 18 za udostępnienie sprzętu narciarskiego dla uczestników obozu.

(UKS “MOSiR” Judo Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE