Na drogach

Dachowanie w Zarzeczu

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zarzeczu. Osobowy volkswagen zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Jedna osoby trafiła do szpitala.

Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Dyżurny komendy o zdarzeniu drogowym w Zarzeczu został powiadomiony około godz. 15.30. Na miejscu interweniowali policjanci z jasielskiej drogówki. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, że kierujący volkswagenem passatem jechał w kierunku Nowego Żmigrodu. W Zarzeczu na jednym z zakrętów nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwny pas ruchu, wpadł do przydrożnego rowu, po czym dachował.

Na skutek zdarzenia do szpitala trafił podróżujący samochodem 61-letni pasażer. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń i po udzielonej pomocy lekarskiej został zwolniony do domu.

Kierujący volkswagenem 64-letni mieszkaniec Jasła nie ucierpiał w zdarzeniu. Był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE