Kultura | rozrywka | edukacja

Akcja wymiany książek w MBP Jasło (zapowiedź)

Książek bez liku… ile z nich czytasz? A może chcesz znaleźć dla swoich książek nowego właściciela? 9 maja 2014 r. w godz. 17.00 – 22.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na akcję „Książek bez liku”, w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Czytanie łączy pokolenia”.

(Kliknij na plakat, aby powiększyć)
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

„Książek bez liku” to akcja polegająca na bezgotówkowej wymianie książek pomiędzy uczestnikami biorącymi w niej udział. Zasady są następuje: Każdy może przynieść dowolną liczbę książek – w stanie nadającym się do użytku. Jeżeli uczestnik akcji znajdzie interesującą go książkę, może w zamian zaproponować jej właścicielowi swoją na wymianę. Książki można dowolnie wymieniać między sobą i negocjować warunki ich wymiany.

Nietrafiony prezent? Pochopny zakup? Lektura, która nie przypadła do gustu albo z której wyrosły już nasze dzieci? Jeżeli na Twojej półce są niepotrzebne książki – przyjdź do Biblioteki i znajdź im nowego właściciela! Wśród „Książek bez liku” na pewno znajdziesz nowe książkowe zdobycze dla siebie.

Czekamy na Ciebie w piątek 9 maja, w godz. 17.00 – 22.00, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, 1p.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE