Kultura | rozrywka | edukacja

Międzypokoleniowe tańce, gry i zabawy (zapowiedź)

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci, rodziców i dziadków do udziału w rodzinnym pikniku czytelniczym „Biblioteka łączy pokolenia” organizowanym przez Filię nr 3 MBP, Jasielską Spółdzielnię Mieszkaniową, Komitet Osiedlowy JSM oraz 139 Drużynę Harcerską ”Lisy”. Piknik odbędzie się w 10 maja 2014r. o godz. 12.00 w Filii nr 3 MBP Jasło, ul. Szopena 22.

(Kliknij na plakat, aby powiększyć)
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

W ramach pikniku przygotowaliśmy atrakcje dla czytelników w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Na moli książkowych i miłośników rywalizacji czekają konkursy ze znajomości bajek i przysłów – „Z jakiej bajki jesteś” oraz „Mądra głowa zna przysłowia”, a fani kreatywnej rozrywki będą mogli wziąć udział w zajęciach tworzenia balonowych zwierzaków i malowaniu twarzy. Będzie też okazja do zgłębienia tajemnic tańca latynoamerykańskiego podczas pokazu ZUMBY prowadzonego przez instruktorkę fitness Katarzynę Przepiórkę-Caputa.

Tradycyjnie – nie zabraknie również głośnego czytania przez zaproszonych gości. W razie niepogody impreza odbędzie się w innym terminie. Przyjdź i odkryj frajdę międzypokoleniowej zabawy! Zgłoszenia do udziału w pikniku przyjmujemy do dnia 8 maja b.r. w Filii nr 3, ul. Szopena 22.

Więcej informacji:
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Filia nr 3
ul. Szopena 22
tel. 13 446 52 25
filia3@mbp.jaslo.pl

Piknik czytelniczy „Biblioteka łączy pokolenia” jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Czytanie łączy pokolenia”. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Odział w Jaśle.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE