Na drogach

Dachowanie w Tokach

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Tokach. Osobowe audi zjechało z jezdni do przydrożnego rowu i dachowało. Dwie osoby podróżujące samochodem trafiły do szpitala.

Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Dyżurny komendy o zdarzeniu drogowym w Tokach został powiadomiony około godz. 10.30. Na miejscu interweniowali policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, że kierująca audi 80 jechała w kierunku Jasła. W Tokach na jednym z zakrętów straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu, po czym dachował.

Na skutek zdarzenia do szpitala trafiła kierująca samochodem 21-letnia mieszkanka gminy Krempna oraz 20-letnia pasażerka. Na szczęście pokrzywdzone nie doznały poważnych obrażeń i po udzielonej pomocy lekarskiej zostały zwolnione do domu. Kierująca audi była trzeźwa.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE