Kultura | rozrywka | edukacja

GAMRAT S.A. dla jasielskich dzieci

W minioną sobotę (07.06) na terenie sportowo-rekreacyjnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której organizatorem była firma GAMRAT S.A. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9 i trwała do godziny 13.

Fot. © Organizatorzy
Fot. © Organizatorzy

Przez cały czas trwania imprezy dzieciom towarzyszyła aktorka z Teatru Baśni i Bajki z Tarnowa Ewa Zapała, grono pedagogiczne oraz świetna muzyka. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji – gry i zabawy, konkursy z nagrodami, basen z piłeczkami, trampolinę oraz dmuchaną dwutorową zjeżdżalnię. Każde dziecko otrzymało lody, napoje, popcorn i watę cukrową. Fundatorem tych wszystkich atrakcji i smakołyków była firma Gamrat S.A.

W trakcie imprezy zorganizowano program edukacyjny „Bądźmy bezpieczni na drodze”, zakończony egzaminem prawidłowego przejścia przez jezdnię bez i z sygnalizacją świetlną. W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania pod adresem sierżant Joanny Garbacik oraz mł. aspiranta Bartosza Szeleszkiewicza za przeprowadzenie programu edukacyjnego oraz egzaminu. W trosce o bezpieczne poruszanie się po drogach najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały breloczek odblaskowy.

Fot. © Organizatorzy
Fot. © Organizatorzy

Wśród licznych konkursów z nagrodami przeprowadzonych w trakcie imprezy najwięcej pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń wzbudził konkurs rysunkowy zorganizowany na cześć Dyrektora ZSM nr 2 Jerzego Gajdy pt. „Nasz Dyrektor Oczyma Dzieci”, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci nie tylko Pana dyrektora, ale także pozostałych osób obecnych na imprezie.

Imprezę uświetniły również pokazy wozów strażackich oraz wozu policyjnego, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestniczących w imprezie dzieci. Na zakończenie świetnej zabawy wszystkie dzieci gromkimi brawami i radosnymi uśmiechami na twarzach podziękowały Prezesowi Zarządu Krzysztofowi Moska za zorganizowanie bogatej w różne atrakcje imprezy.

Fot. © Organizatorzy
Fot. © Organizatorzy

Firma GAMRAT S.A. składa serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom za pomoc w organizacji imprezy – firmie Astra za ufundowanie lizaków dla dzieci, firmie MPM za obsługę chłodni z lodami, firmie Frogart za plakaty reklamujące imprezę oraz karnety dla dzieci, Komendzie Policji i Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle za uświetnienie imprezy swoją obecnością i zaangażowanie oraz Zarządowi Budowy Dróg i Mostów za wypożyczenie sygnalizacji świetlnej niezbędnej do przeprowadzenia egzaminu z prawidłowego i bezpiecznego przejścia przez jezdnię.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Jerzego Gajdy – Dyrektora Szkoły za udostępnienie terenu sportowo-rekreacyjnego oraz grona pedagogicznego, w szczególności Anny Madejczyk za pomoc przy organizacji konkursów.

Dziękujemy również Wam drogie Dzieci za tak liczne przybycie, zaangażowanie w konkursy, wspaniałą zabawę i czas spędzony z firmą GAMRAT.

(Gamrat S.A.)

SŁOWA KLUCZOWE