Sport | rekreacja | turystyka

Wspaniały występ judoków UKS MOSiR

W minioną niedzielę (01.06) w Bochni z okazji Dnia Dziecka zostały zorganizowane Otwarte Mistrzostwa Małopolski w judo. Zawodnicy UKS MOSiR Judo Jasło pod opieką trenera Michała Czarneckiego udowodnili, że są czołowymi zawodnikami naszego kraju.

Walki, które stoczyli i wspaniałe techniki, którymi zwyciężali pokazały, że są przygotowani do najbliższego turnieju pod nazwą „Puchar Europy”, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca w Gyor na Węgrzech.

Złote medale dla naszego klubu zdobyli: Adriana Gajecka w kategorii wagowej do 48 kg, Karolina Żebracka w kategorii wagowej do 27 kg, Wiktoria Górska w kategorii wagowej do 30 kg i Grzegorz Żytniak w kategorii wagowej do 50 kg. Srebrne medale zdobyli: Jakub Piątek w kategorii wagowej do 24 kg, Marlena Gajecka w kategorii wagowej do 36 kg i Edyta Czempała w kategorii wagowej do 36 kg.

W turnieju wystąpił również Łukasz Żebracki, ale niestety nie przeszedł walk eliminacyjnych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników i trzymamy kciuki za najbliższe zawody.