Kultura | rozrywka | edukacja

X Jubileuszowy Festyn Parafialny w Przysiekach (zapowiedź)

Już w najbliższą niedzielę (6 lipca) w miejscowości Przysieki przy Szkole Podstawowej odbędzie się X Jubileuszowy Festyn Parafialny.

W tym roku, organizatorzy przygotowali dla wszystkich moc różnych atrakcji. W tym roku festyn rozpocznie się o godzinie trzynastej od gier, zabaw i konkursów dla najmłodszych. W tym samym czasie, na scenie pojawiać będą się artyści z GOK w Skołyszynie oraz ze Szkoły Podstawowej w Przysiekach.

Na godzinę piętnastą zaplanowane zostały konkurencje rodzinne, konkursy z cennymi nagrodami. Godzinę później odbędzie się pokaz judoków UKS ASW JUDO-Jasło oraz prezentacja sprzętu z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Od godziny siedemnastej rusza blok koncertowy. Jako pierwszy na scenie pojawi się młody wokalista z Jasła – Mateusz Mijal, znany m. in. z utworów „Winny”, „Coś na później”, czy „Zabijasz mnie”. Na godzinę 18:30 zaplanowany jest występ młodego zespołu disco polo Avinion Dance.

Gwiazdą jubileuszowego festynu będzie „król” muzyki disco Tomasz Niecik, znany m.in. z utworu „Cztery osiemnastki”, czy „Siedemnastki”. Na 21:30 przewidziane jest losowanie nagród z biletów wstępu, a imprezę zakończy zabawa ogrodowa z zespołem Metrum.

Główną nagrodą z biletów wstępu (w cenie 10 zł) jest wyjazd do Europarlamentu. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dokończenie budowy kościoła w Przysiekach.

(Organizatorzy)

SŁOWA KLUCZOWE