Informacje

Zwolennicy Janusza Korwin-Mikke tworzą lokalne struktury przed wyborami samorządowymi

W Jaśle powstały struktury Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke. Jak informują przedstawiciele koła po to, „aby promować w Jaśle idee jak największej wolności osobistej obywateli, radykalnego ograniczenia biurokracji, obniżenia i uproszczenia podatków”.

Zwolennicy partii Janusza Korwin-Mikke chcą aktywnie włączyć się w lokalną politykę i planują wystawić swoich przedstawicieli do wszystkich szczebli samorządu terytorialnego w regionie, by – jak podkreślają w komunikacie prasowym – „dać jaślanom możliwość wyboru i nadzieję na realną zmianę”.

Celem do zrealizowania w najbliższej przyszłości jest spotkanie mieszkańców regionu z liderem Kongresu Nowej Prawicy. Europoseł Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jasła już w przyszłym tygodniu (12 sierpnia). M.in. efekty debaty mają posłużyć do opracowania koncepcji programowej partii dla powiatu jasielskiego.

„Zapraszamy wszystkich mieszkańców do konsultacji oraz przesyłania uwag i propozycji w tym zakresie. Przygotowania te umożliwią przełożenie programu Kongresu Nowej Prawicy na potrzeby naszej lokalnej społeczności” – informuje koło.

Aktualnie wokół koła Kongresu Nowej Prawicy skupionych jest kilkanaście osób. Koordynuje nim Jarosław Winiarski. Wszyscy zainteresowani współpracą mogą skontaktować się telefonicznie (600 433 199), drogą elektroniczną (nowaprawicajaslo@gmail.com) lub poprzez oficjalny profil na Facebook-u (facebook.com/knpjaslo).

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE