Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Judo

W minioną sobotę (04.10) w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Judo. Turniej skierowany był do dzieci i jego głównym celem była promocja tej dyscypliny sportu w naszym regionie. W zawodach udział wzięło 80 zawodników trenujących w jasielskich klubach judo. Głównym organizatorem był klub UKS ASW-JUDO Jasło.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Starosta Jasielski Adam Kmiecik oraz Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Sławomir Miklicz. Wśród zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli również Elwira Musiałowicz – Czech oraz Dariusz Pomprowicz, którzy wsparli organizację imprezy sportowej dla najmłodszych adeptów judo w naszym powiecie.

Zawodnicy klubu UKS ASW JUDO Jasło wywalczyli podczas tych zawodów 15 złotych, 16 srebrnych i 19 brązowych medali.

Złote medale zdobyli: Strączek Szymon, Płocica Wiktor, Węgiel Roksana, Mirek Dominika, Styranka Julia, Zawadzki Konrad, Zawadzki Patryk, Bąk Krystian, Kamiński Igor, Wietecha Wiktoria, Dzik Jagoda, Kubacki Dawid, Garncarski Adam, Kamińska Nicola, Sikora Filip.

Srebrne medale wywalczyli: Sikora Maciej, Wietecha Bartosz, Sekunda Milena, Daria Kubacka, Woźniak Błażej, Florek Mateusz, Hajduk Mateusz, Płocica Jagoda, Paluch Bartłomiej, Kluszczyk Mateusz, Szot Maja, Gomuła Natalia, Buczyński Gabriel, Rak Aleksandra, Stępień Nikodem, Górniak Oliwia.

Na trzecim miejscu podium uplasowali się: Kamiński Karol, Styranka Mateusz, Więcek Oskar, Bąk Eryk, Czarnecka Lena, Szpak Emilia, Fila Martyna, Trzeciak Wiktor, Rybka Szymon, Woźniak Norbert, Liana Błażej, Tarutin Dominik, Jaracz Gabriela, Sowa Sabina, Kuchta Hubert, Kołodziej Anna, Buczyński Jakub, Lewicka Magdalena, Szpak Julia

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób które czynnie brały udział podczas organizacji tych zawodów oraz ludziom dobrej woli, którzy wspierają rozwój młodych ludzi trenujących judo w naszym mieście.