Kultura | rozrywka | edukacja

XIV Andrzejkowe Spotkania Taneczne w JDK (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza do udziału w kolejnej XIV edycji Andrzejkowych Spotkań Tanecznych, które odbędą się 27 listopada 2014 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej JDK.

XIV Andrzejkowe Spotkania Taneczne w JDK

W tym roku organizatorzy postanowili, że prezentacje odbywać się będą w trzech (a nie, jak do tej pory w dwóch) kategoriach wiekowych: od 7 do 11 lat, od 12 do 15 lat oraz powyżej 15 roku życia i w dwóch kategoriach tanecznych: taniec nowoczesny (hip hop, disco, dance, break dance, funky, house, street dance) oraz inscenizacja taneczna (przy użyciu różnych technik tanecznych, kostiumów, rekwizytów itp.). – Celem imprezy jest m.in. prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, upowszechnianie tańca jako sposobu rozwoju własnej osobowości, rozbudzanie zainteresowania tańcem oraz propagowanie zasad fair play wśród dzieci i młodzieży – mówi Katarzyna Korona, instruktor tańca w JDK, organizator AST.

Wzorem lat ubiegłych do udziału w Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych, oprócz zespołów, mogą się zgłaszać również duety i soliści. Regulamin konkursu dopuszcza również występ z własną choreografią. Zgłoszenia należy przesyłać do 13 listopada 2014 r. na adres organizatora: Jasielski Dom Kultury, ul. Kołłątaja 1, 38 – 200 Jasło, fax: 13 44 35150, e-mail: taniec.jdk@gmail.com.

Tegoroczne prezentacje oceniać będzie jury w składzie: Monika Godek (taniec współczesny) z Krakowa, Marzena Krywult (show dance, taniec współczesny) z Rzeszowa oraz Paulina Gorgoń (taniec nowoczesny, hip hop) z Katowic.

DO POBRANIA:
Regulamin imprezy (.pdf)
Karta zgłoszenia (.pdf)

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE