Kultura | rozrywka | edukacja

Pożegnanie roku z JDK (zapowiedź)

Na zakończenie 2014 roku Jasielski Dom Kultury przygotował specjalną ofertę. Dla tych, którzy chcieliby spędzić z nami tę ostatnią noc w roku mamy dwie propozycje. Pierwsza to, tradycyjnie już dyskoteka na jasielskim Rynku, na drugą natomiast składają się dwie komedie romantyczne z lampką szampana w kinie JDK.

Noc sylwestrowa to wyjątkowy i przełomowy moment, który należy spędzić w niekonwencjonalny i uroczysty sposób. To zamknięcie pewnego rozdziału i otwarcie się na nowe wyzwania – mówi Janusz Szewczyk, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury. – To także okazja do spotkań towarzyskich, dobrej zabawy, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w sposób niebanalny. Jedni wolą np. dyskotekę i z myślą o nich, jak co roku na jasielskim Rynku zostanie zorganizowana impreza, a jednocześnie, dla tych którzy są miłośnikami X Muzy przygotowaliśmy dwie premierowe komedie romantyczne – dodaje dyrektor.

W pierwszej pt. „Scenariusz na miłość” zobaczymy Hugh Granta w duecie z Marisą Tomei, natomiast w drugiej – „Dzień dobry, kocham Cię” – m.in. Annę Dereszowską, Barbarę Kurdej – Szatan, Aleksego Komorowskiego i Macieja Musiała.

Karnety do kina w cenie 35 zł (dwa filmy, lampka szampana i „coś” słodkiego) są do nabycia w sekretariacie JDK od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 15.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE