Kultura | rozrywka | edukacja

„W kręgu miłości” – filmowa propozycja Młodzieżowego Domu Kultury (zapowiedź)

Po świątecznym przejedzeniu pragniemy Państwa zachęcić do odrobiny ruchu. Zapraszamy na spacer do Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie 29 grudnia 2014 r. (poniedziałek) o godzinie 18.00 odbędzie się seans belgijsko – holenderskiego filmu „W kręgu miłości”. Propozycja ta jest skierowana do młodzieży oraz osób dorosłych.

Dramat w reżyserii Felix’a Van Groeningen opowiada historię miłości pomiędzy Didierem – liderem muzycznej kapeli a Elise – właścicielką studia tatuażu; pary, którą los wystawia na ciężką próbę – muszą się oni zmierzyć z ciężką chorobą swojego dziecka. Dopełnieniem filmu jest znakomita bluegrassowa ścieżka dźwiękowa.

Zachęcamy do uczestnictwa w seansie wszystkich znudzonych świątecznymi propozycjami telewizyjnymi, które towarzyszą nam od lat. Projekcja dramatu „W kręgu miłości” z pewnością stanowi ciekawą alternatywę, a także okazję do zapoznania się z holenderskim kinem.

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu ze strony firmy AP-MEDIA. Serdecznie zapraszamy. Seans odbędzie się 29 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00 w budynku MDK. Wstęp: bezpłatny.

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE