Informacje

Zgłoś się do mobilnej aplikacji

Miasto Jasło jest w trakcie tworzenia aplikacji mobilnej dla miasta na telefon i tablet w ramach zadania „Miasto Wiedzy. Smart city. Wdrożenie aplikacji mobilnej”, która zostanie uruchomiona już 15 grudnia br.

Bezpłatna aplikacja mobilna Urzędu Miasta w Jaśle

Aplikacja będzie stanowiła system informacji o wybranych obiektach, miejscach, usługach, przydatnych zarówno dla mieszkańców Miasta Jasła jak również turystów. Dzięki aplikacji użytkownik w łatwy i szybki sposób dowie się, co aktualnie dzieje się w mieście, uzyska podstawowe informacje o miejscach rozrywki i rekreacji, nocnych dyżurach aptek, rozkładzie jazdy autobusów, znajdzie lokalizację restauracji czy hotelu, bankomatów i wiele innych.

Aplikacja przyczyni się również do promowania miasta, dla turystów będzie tzw. „podręcznym przewodnikiem”, który w łatwy sposób pozwoli dotrzeć w najciekawsze miejsca. Aplikacja przede wszystkim będzie obsługiwana w trybie offline i będzie dostępna do pobrania jako aplikacja bezpłatna.
 
W ramach możliwości przetestowania działania oprogramowania, istnieje możliwość nieodpłatnego umieszczenia w aplikacji podstawowych danych o prowadzonej działalności na okres do dnia 31.01.2015 r., dzięki której Mieszańcy w szybki sposób uzyskają informacje kontaktowe i lokalizacyjne z możliwością podglądu zdjęcia bądź przekierowaniem na stronę www.

W tym celu należy złożyć wypełniony formularz danych dot. działalności wpisującej się w następujące kategorie: apteki, biura podróży, kawiarnie, pizzerie, pomoc drogowa, puby, restauracje, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, sklepy, taxi – taksówkarze, warsztaty samochodowe. Formularze należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta Jasła (pok. 19) do dnia 8.12.2014 r.

Formularz do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE