Sport | rekreacja | turystyka

AP Jasło wygrywa turniej w Krośnie

10 stycznia 2015 roku w Krośnie został rozegrany jubileuszowy 25 turniej o Puchar Prezesa OZPN Krosno. W tym roku na starcie stanęło 7 drużyn z rocznika 2002. Miłą niespodziankę sprawili zawodnicy AP Jasło wygrywając turniej.

Fot. © archiwum Klubu
Fot. © archiwum Klubu

W pierwszym meczu wygrywamy 21:1 z dobrze grającą drużyna Przełomu Besko /J. Bugała, M. Madejczyk/. W drugim meczu mimo kilku świetnych sytuacji remisujemy 0:0 z Ekoballem Sanok. W trzecim spotkaniu zagraliśmy najsłabszy mecz w tym turnieju. Po bramce P. Stasiaka wygrywamy 1:0 z Orzełkami Brzozów. W kolejnym spotkaniu gramy z faworytem turnieju Karpatami MOSiR Krosno. Po zaciętym meczu, w którym obie drużyny miały swoje sytuacje, remisujemy 0:0. W 5 spotkaniu wygrywamy po świetnej grze 2:0 z reprezentacją OFZ Presov /2 bramki J. Bugała/. W ostatniej kolejce spotkań wygraliśmy po bramce M. Madejczyka 1:0 z Koniczynką Krosno zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju.

Turniej stał na dobrym poziomie, a o wynikach większości spotkań decydowała jedna strzelona bramka. Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi Damianowi Kardasiowi dobrego występu w Krośnie. Rodzicom dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu transportu. Nasza drużyna w nagrodę będzie w marcu reprezentować Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie na turnieju w Presovie.

Skład AP Jasło: Jakub Betlej, Jakub Sokołowski, Karol Rzońca, Patrik Sypień, Szymon Iskrzycki, Jakub Bugała, Piotr Stasiak, Michał Madejczyk, Hubert Wanat, trener Damian Kardaś.

Końcowa tabela turnieju:
1. AP Jasło
2. Karpaty MOSiR Krosno
3. Przełom Besko
4. Koniczynka Krosno
5. OFZ Presov
6. Ekoball Sanok
7. Orzełki Brzozów

(AP Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE