Kultura | rozrywka | edukacja

Znani i poznani – spotkania autorskie z Anną Czerwińską-Rydel (zapowiedź)

Kim była Elżbieta Heweliusz, Gabriel Daniel Farenheit i Karol Wedel? Co znaczy potęga umysłu i dlaczego warto marzyć oraz realizować swoje pasje? Tego dowiedzą się członkowie Klubu Czytający Rodzin oraz Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” MBP w Jaśle podczas spotkań z Anną Czerwińską-Rydel.

Anna Czerwińska-Rydel, muzyk i pedagog, autorka książek dla dzieci i młodzieży. Licznie nagradzana twórczyni i pomysłodawczyni popularnych opowieści biograficznych o ludziach z pasją i zapałem do pracy opowie o swoich książkach oraz ich słynnych bohaterach. Wspólnie z nią przeniesiemy się do świata nauki i muzyki, poznamy wybitnych twórców oraz prześledzimy ich drogę do sukcesu.

Spotkania z autorką odbędą się:
24 kwietnia br. o godz. 17.00 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle (ul. Kościuszki 47) – spotkanie ramach Klubu Czytających Rodzin
28 kwietnia br. o godz. 12.30 w Gimnazjum nr 1 w Jaśle (ul. Czackiego 2) – spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” MBP w Jaśle

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE