Kultura | rozrywka | edukacja

Wakacje z JDK (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza po raz kolejny na Wakacyjne Czwartki Artystyczne. W tym roku Agencja Artystyczna „theART” z Dąbrowy Górniczej oraz instruktorzy plastyki JDK, bawić będzie dzieci również w środy. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Osiedlu Krajowice już 1 lipca.

W czasie tych spotkań najmłodsi uczestniczyć będą w zabawach muzycznych, ruchowych, tanecznych, wokalnych, zręcznościowych, integracyjnych razem z rodzicami. Odbędą się także liczne gry, konkursy i animacje.

Wakacyjne Czwartki Artystyczne potrwają od 1 do 16 lipca. W tym czasie Agencja Artystyczna „theART” zawita także na inne jasielskie osiedla: Żółków (2 lipca), Niegłowice (8 lipca), Gądki (9 lipca), Kaczorowy (15 lipca), Bryły (16 lipca). Natomiast 12 lipca, w niedzielne popołudnie w Parku Miejskim, najmłodsi obejrzą bajkę pt. „Koziołek Matołek”.

Wakacyjne Czwartki Artystyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE