Kultura | rozrywka | edukacja

BIBLIOletnisko – radość działania i odkrywania

Głośne czytanie, dobra zabawa, aktywny wypoczynek i niekończąca się fantazja najmłodszych! To wszystko sprawia, że Biblioteczna Wysepka Wyobraźni tętni życiem! Od lipca wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaśle bawimy się, tworzymy, dowiadujemy i odkrywamy to, co nieznane i zaczarowane.

Fot. © Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Fot. © Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Dotychczas przekonaliśmy się już co się słyszy o tej myszy, czyli poznaliśmy historię Mysiego domku, z książek Kariny Schaapman. Odkryliśmy sekret ponurego zamku, który okazał się bardzo wesoły i zamieszkały przez pewną damę, którą rozweseliliśmy. Dowiedzieliśmy się czym jest dźwięk i sprawdziliśmy jak go wydobyć, muzykując na własnoręcznie wykonanych instrumentach. Wspólnie z Alfabestią Marcina Brykczyńskiego odszukaliśmy w kształcie literek rozpoczynających nasze imiona ukrytych symboli. Przed nami jeszcze sporo do odkrycia!

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie!
Czytelnia Główna (ul. Kościuszki 47) środa 12.00
Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) środa 12.00
Fila nr 2 (ul. Kopernika 8) czwartek 12.00
Fila nr 3 (ul. Szopena 22) wtorek 12.00

Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsc na zajęcia. Szczegółowe informacje o zajęciach oraz harmonogram spotkań, regulamin i deklaracja uczestnictwa są dostępne na stronie: www.mbp.jaslo.pl.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE