Kultura | rozrywka | edukacja

Dni Liwocza 2015 już w ten weekend! (zapowiedź)

Dni Liwocza od kilku lat w rankingach jasielskich mediów są okrzyknięte najlepszą imprezą plenerową w powiecie jasielskim. Czy Donatan&Cleo oraz Czadoman zapewnią wygraną wśród wydarzeń również w tym roku? 18 i 19 lipca zapraszamy do Brzysk.

Dni Liwocza 2015

Gmina Brzyska ma szczęście, imprezy plenerowe, które odbywają się na tym terenie przyciągają publiczność z całego powiatu jasielskiego oraz gości z innych gmin i miast. – W tym roku postawiliśmy na najpopularniejszy duet w Polsce Donatan & Cleo bijącego rekordy popularności we wszystkich mediach oraz gwiazdę muzyki dance Czadomana, znanego z takich utworów jak „Ruda tańczy, jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”. Nie zapomnieliśmy o młodych
zdolnych z naszej gminy oraz naszym lokalnym artyście ROMPEY’u.
– wymienia Rafał Papciak, wójt Gminy Brzyska.

Przez ostatnie kilka lat podczas Dni Liwocza występowały m.in. After Party, Power Play, B.R.O, Metrowy, Jamal, Volver, Doniu, Mateusz Mijal, Baciary, Junior Stress.

Organizatorami wydarzenia są wójt gminy Brzyska, Rafał Papciak oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzyskach.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadbamy o najmłodszych, dla których będą darmowe zamki dmuchane, zjeżdżalnie. Atrakcją będzie wesołe miasteczko. Wiele występów scenicznych, turniej sołectw, dyskoteka oraz zabawa ogrodowa i mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami. Imprezę poprowadzi Witold Odrobina z TVN
Turbo
– zapewniają organizatorzy.

Sponsorami wydarzenia są: Lucas Tour, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi z filią w Jaśle, Bank Spółdzielczy w Kołaczycach, Magiazakupów.pl, Huta Szkła w Jaśle, firma ASTRA z Krajowic, WORD w Krośnie, Sklep Wielobranżowy Bogusława Węgrzyn z Brzysk.

Patronatem Honorowym imprezę objęli: Europoseł Elżbieta Łukacijewska, Senator Alicja Zając, Poseł Marek Rząsa, Poseł Bogdan Rzońca, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska oraz radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusz Sobieraj.

18 i 19 lipca Brzyska – Park. Wstęp wolny!

(Gmina Brzyska)

SŁOWA KLUCZOWE