Kultura | rozrywka | edukacja

Pokazy kaskaderskie w Jaśle (darmowe bilety)

Pokaz popularnej grupy kaskaderskiej Streets Owners odbędzie się w dniu 17 lipca br. (piątek) na stadionie przy ulicy Sportowej w Jaśle w godzinach 19:00-20:30. Wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego – tylko 20 zł. Kasa czynna w dniu pokazu, na stadionie od godziny 18:00.

Pokazy odbędą się na stadionie przy ulicy Sportowej w Jaśle. Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Pokazy odbędą się na stadionie przy ulicy Sportowej w Jaśle.
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Odwiedzając nasze pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts – wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta.

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!

Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd.

Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.

„Kiedy siadasz za kierownicą swojego auta i musisz przejechać ulicami szybciej niż zdołasz zrobić to myślą to znak, że podjąłeś wyzwanie. Zdecydowałeś się na walkę ze samym sobą, z przeciwnikiem, a także z własnym przeznaczeniem… To sytuacja, z której nie można się wycofać honorowo… Masz tylko jedno wyjście: Walcz i wygraj!” (Tonda Paroubek).

(Organizatorzy)


Dla Czytelników portalu regionalnego terazJaslo.pl Organizatorzy przygotowali osiem jednoosobowych zaproszeń na to wyjątkowe widowisko. Aby otrzymać jedno z nich wystarczy wejść na nasz facebook-owy profil i pod artykułem zapowiadającym wydarzenie dodać komentarz o treści „Chcę bilet!”. Wygrywa osiem pierwszych osób, które wezmą udział w zabawie do dnia 16 lipca do godziny 19:00. O formie odbioru biletu poinformujemy poprzez wiadomość prywatną.

SŁOWA KLUCZOWE