Kultura | rozrywka | edukacja

Zaproszenie do udziału w XXI Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

W tym roku Miasto Jasło obchodzi swoje 650-lecie, a Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego – 50-lecie. Jest ono wydawcą szeregu publikacji, inicjatorem i organizatorem wielu przedsięwzięć i konkursów, m.in. takich jak cykliczny Turniej Wiedzy o Jaśle oraz Konkurs Fotograficzny „Jasło – Moje Miasto”.

Logo SMJiRJ

Tym razem zapraszamy do udziału w tym ostatnim, którego współorganizatorem jest jasielski Młodzieżowy Dom Kultury. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXI edycja nosi tytuł: „Pozdrowienia z 650-letniego Jasła”. Jak co roku patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła.

Jako organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali ciekawe, „pocztówkowe” oblicze naszego miasta, które w interesujący sposób zaprezentuje Jasło. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takiej fotograficznej pocztówki.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXI Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – „Pozdrowienia z 650-letniego Jasła” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jasła znajdują się w jego regulaminie.

(SMJiRJ)

SŁOWA KLUCZOWE