Sport | rekreacja | turystyka

Zdobywanie „Kozie Żebro” (zapowiedź)

Klub Kulturalno -Turystyczny Jasielskiego Domu Kultury wspólnie z jasielskim Oddziałem PTTK organizuje wyjazd w pasma Beskidu Niskiego.

Program wycieczki obejmuje  łagodne przejście piesze  na trasie Regietów- Kozie Żebro – Wysowa Zdrój. Dla mniej wytrawnych turystów  spacer historyczno – informacyjny po Uzdrowisku Wysowa. Program przewiduje także udział w Święcie Rydza, utrzymanym w klimacie galicyjskiej karczmy żydowskiej. 

Wycieczka, która odbędzie się 26 września br. o godz. 9.00, obejmuje przejazd autokarem na trasie Jasło- Regietów – Wysowa Zdrój- Jasło. Koszt uczestnictwa wynosi; dla członków PTTK i młodzieży do lat 16 – 45 zł, dla pozostałych uczestników – 50 zł. W cenie zawiera się przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW oraz przewodnictwo na trasie.

Zapisy na wycieczkę przyjmowane są:
– w jasielskim oddziale PTTK w poniedziałek i piątek w godzinach od 10.00 do 17.00 oraz wtorek, środa ,czwartek w godzinach od 9.00 do 17.00
– w sklepie elektrycznym (Rynek 10) w godz. 9.00-17.00.

Wyjazd z Jasła o godz. 9.00 (budynek PTTK ul. Floriańska).

Kontakt: Elżbieta Ruszała – (JDK Kino „Syrena” ) telefon 514-284-625. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE