Na drogach

Na moście wzdłuż ulicy 3-go Maja zderzyły się dwa pojazdy

Uwaga kierowcy! Na ulicy 3-go Maja w Jaśle wprowadzono ruch wahadłowy po zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym busem. Na miejscu pracują służby ratownicze, które wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu została odwieziona karetką Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Tuż przed godziną dziewiętnastą na moście na rzece Wisłoce w ciągu ulicy 3-go Maja w Jaśle doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Nissan oraz dostawczego busa marki Mercedes Sprinter. Uszkodzone pojazdy częściowo zablokowały biegnącą w tym miejscu drogę krajową nr 28, w związku z czym konieczne było wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Kierująca „osobówką” została zabrany przez karetkę Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego oraz Państwowa Straż Pożarna.

W miejscu, gdzie doszło do kolizji pojazdów, panują trudne warunki atmosferyczne: nawierzchnia jezdni jest śliska, a gęsta mgła ogranicza widoczność do kilkudziesięciu metrów. Do kierowców korzystających z tego szlaku komunikacyjnego apelujemy o ostrożną jazdę.

Utrudnień należy się spodziewać jeszcze przez najbliższą godzinę. Droga zostanie całkowicie odblokowana po zakończonych czynnościach dochodzeniowo-śledczych przez policyjnego technika kryminalistycznego.

231115(4)

231115(5)

231115(6)

231115(7)

231115(8)

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE