Kultura | rozrywka | edukacja

Otwarcie Strefy M2 w MBP w Jaśle (zapowiedź)

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z wolontariuszami jasielskiej Strefy Innowacji zaprasza młodzież w wieku 13-19 lat na otwarcie Strefy M2 przygotowanej z myślą o nastolatkach. Czekamy na Was 6 listopada br. o godz. 17:00 w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, ul. Kościuszki 47.

Strefa M2 to nowe miejsce dla młodzieży na mapie naszego miasta – przestrzeń spotkań, zabawy, rozwoju. 6 listopada będzie okazja do sprawdzenia strefowych atrakcji i aktywności! W programie m.in. najnowsze i najlepsze gry na konsolę, fotobudka pełna wesołych gadżetów i koncert.

Wolontariusze współtworzący Strefę opowiedzą o tym, z czego można już dziś skorzystać w Strefie, o planach na przyszłość i możliwości zaangażowania w strefowe działania.

Przyjdź i przekonaj się sam co może młodzież w Bibliotece! Chętnych do udziału prosimy o zapisy drogą mailową na adres aktywni@mbp.jaslo.pl do czwartku, 5 listopada 2015.

Szczegóły i zapisy:
Dorota Woźnica
aktywni@mbp.jaslo.pl
Tel. 13 446 26 02 wew. 36

Strefy Innowacji to program finansowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, w ramach programu „Wspieranie Programu  Rozwoju Bibliotek 2015”. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej.

W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE