Kultura | rozrywka | edukacja

Planszówki, konsola, wyobraźnia! (zapowiedź)

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z wolontariuszami jasielskiej Strefy Innowacji zaprasza młodzież w wieku 13-19 lat na wieczór gier w Strefie M2! Czekamy na Was w piątek, 13 listopada, w godz. 15.30-17.30 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle, ul. Kościuszki 47.

STREFA M2_MBP JASŁO_zapowiedź

Do dyspozycji uczestników oddajemy gry planszowe, m.in.: kultową Kolejkę, zabawną Apples to Apples, tradycyjne Scrabble czy tajemnicze Trzęsienie danych. Miłośnicy wirtualnego grania będą mogli spróbować swoich sił w najnowszych grach na konsoli. A jeżeli masz swoje ulubione gry, z którymi chciałbyś podzielić się z innymi – weź je ze sobą.

Popołudnie w gronie rówieśników, emocje związane z rywalizacją i dobra zabawa gwarantowane!

Chętnych do udziału prosimy o zapisy do piątku, 13 listopada 2015 -drogą mailową na adres aktywni@mbp.jaslo.pl lub wysyłając wiadomość na fanpage’u Strefy M2.

Strefy Innowacji to program finansowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, w ramach programu „Wspieranie Programu  Rozwoju Bibliotek 2015”. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej.

W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Więcej informacji:
Dorota Woźnica
aktywni@mbp.jaslo.pl
Tel. 13 446 26 02 wew. 36

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE