Na drogach

Zderzenie samochodu ciężarowego z osobowym na ulicy Lwowskiej

Całkowicie zablokowana ulica Lwowska w Jaśle po wypadku z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą oraz samochodu osobowego. Kierowca tego drugiego pojazdu doznał obrażeń ciała i musiał być przetransportowany do pobliskiego szpitala. Na miejsce została skierowana policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która szczegółowo wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Jak wstępnie dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu służb ratowniczych kierujący samochodem osobowym marki Toyota jechał ulicą Lwowską od strony Ronda Solidarności. W pewnym momencie z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał nagle na przeciwny pas ruchu wprost pod koła ciągnika siodłowego marki DAF z naczepą. W wyniku zderzenia „ciężarówka” zjechała na chodnik, uderzyła w przyszpitalne ogrodzenie, a następnie w pobliskie drzewo. Kabina pojazdu zawisła na betonowej podmurówce.

Poszkodowanego kierowcę samochodu osobowego niezwłocznie przetransportowano karetką Pogotowia Ratunkowego do pobliskiego szpitala, gdzie udzielana jest mu pomoc medyczna. Drugiemu z uczestników nic się nie stało.

Droga krajowa nr 73 jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Na miejscu policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wykonuje oględziny. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej.

261115(lwowska2)

261115(lwowska3)

261115(lwowska4)

261115(lwowska5)

261115(lwowska6)

261115(lwowska7)

261115(lwowska8)

261115(lwowska9)

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE