Kultura | rozrywka | edukacja

Mój wymarzony autobus – konkurs Lux Express

Przewoźnik autobusowy Lux Express rozszerzył niedawno siatkę oferowanych połączeń o Jasło. Z tej okazji, firma organizuje konkurs skierowany do najmłodszych mieszkańców Jasła oraz Rzeszowa pt. „Mój wymarzony autobus Lux Express”. Nagrodą za najbardziej oryginalną i najciekawiej wykonaną pracę, będą bilety na przejazdy do Warszawy dla dzieci oraz ich rodziców.

Firma Lux Express zachęca dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Jasła i Rzeszowa do puszczenia wodzy fantazji w swoim najnowszym konkursie. Ich zadaniem jest stworzyć autobus swoich marzeń – technika wykonania jest całkowicie dowolna. Czy będzie to bajkowy rysunek, czy też kosmiczny model z przyszłości – podstawa to kreatywność! Główną nagrodą w konkursie „Mój wymarzony autobus Lux Express” są bilety na podróż do Warszawy luksusowymi autobusami przewoźnika. Warto spróbować swoich sił w konkursie i udać się na rodzinną wycieczkę do stolicy.

To nie pierwszy raz, gdy firma organizuje podobną zabawę – szlaki zostały przetarte przez uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z Krakowa. Przewoźnik będzie czekać na zgłoszenia do konkursu do 15 stycznia 2016 roku. Prace, wykonywane pojedynczo lub w kilkuosobowych grupach, należy zgłaszać pocztą lub drogą mailową. Więcej szczegółów dotyczących konkursu oraz informacje dotyczące połączeń na stronie firmy Lux Express: www.luxexpress.eu.

Pasażerowie Lux Expressu mogą korzystać z wielu udogodnień: darmowej sieci Wi-Fi, napić się bezpłatnie kawy i herbaty, naładować telefon dzięki gniazdkom dostępnym przy każdej parze siedzeń. Poza tym na klientów Lux Expressu czekają wygodne i odchylane fotele, komfortowa przestrzeń na nogi oraz personalne systemy multimedialne, umożliwiające oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz skorzystanie z pakietu dostępnych gier.

O Grupie Lux Express

Od 2012 r. na polskim rynku obecna jest marka autokarów Simple Express, która oferuje ekspresowe, międzynarodowe przewozy osób za przystępną cenę. Połączenia obejmują trasy takie jak Wilno-Kowno-Warszawa-Poznań-Berlin. Od marca bieżącego roku na polskim rynku połączeń działa Lux Express – jedna z marek Grupy Lux Express, która na tle innych przewoźników autobusowych wyróżnia się wysokim komfortem oferowanych usług.

W tej chwili krajowa siatka połączeń przewoźnika obejmuje 6 miast: Warszawę, Kraków, Rzeszów, Tarnów oraz Kielce i Jasło, a także trasy międzynarodowe, m.in. do Pragi oraz Budapesztu. W lipcu firma wprowadziła również na polski rynek swoją najbardziej luksusową markę – Lux Express Special, która obsługuje trasę Warszawa – Wilno.

Bilety oraz rozkłady jazdy wszystkich połączeń oferowanych przez Lux Express Polska są dostępne pod adresem www.luxexpress.eu.

(Lux Express)

SŁOWA KLUCZOWE