Informacje

Policja poszukuje sprawcy uszkodzenia samochodu

Trwa policyjne postępowanie w sprawie uszkodzenia srebrnego hyundaia getz, które miało miejsce na ul. Kraszewskiego w Jaśle. Nieznany sprawca kierując pojazdem uderzył w zaparkowany samochód i odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby, które były świadkami uszkodzenia hyundaia proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 listopada br. (ze środy na czwartek), na ul. Kraszewskiego w Jaśle, w pobliżu skrzyżowania z ul. Wincentego Pola. Interweniujący na miejscu policjanci wstępni ustalili, że nieznany sprawca, prawdopodobnie kierując pojazdem koloru granatowego, uderzył w zaparkowanego przy ul. Kraszewskiego srebrnego hyundaia getz, uszkadzając prawe przednie i tylne drzwi oraz przedni zderzak samochodu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia hyundaia proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie w tej sprawie – nr tel. 571 203 243. Można również zadzwonić pod nr telefonu zaufania (13) 44 38 370 lub na 997.

(KPP w Jasle)

SŁOWA KLUCZOWE