Na drogach

Po wypadku z udziałem samochodu ciężarowego na drodze Jasło-Gorlice bez utrudnień

Nie ma już utrudnień w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 28 relacji Jasło-Gorlice. W Skołyszynie jezdnię blokowała naczepa samochodu ciężarowego, który wjechał na teren prywatnej posesji. W zdarzeniu ucierpiał kierujący pojazdem obywatel Słowacji. Policjanci ustalili wstępne okoliczność wypadku.

Fot. © KPP w Jaśle
Fot. © KPP w Jaśle

Do zdarzenia doszło dziś rano. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym, 58-letni obywatel Słowacji, jechał w kierunku Jasła. W Skołyszynie na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i wjechał na teren prywatnej posesji. Samochód staranował rosnące na działce drzewa i krzewy, po czym zatrzymał się tuż przed budynkiem. Naczepa ciężarówki zablokowała jeden z pasów ruchu.

Wskutek zdarzenia kierowca z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli samochód, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

210116(2)

210116(3)

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE