Sport | rekreacja | turystyka

Wybierz najlepszego sportowca i trenera PT. Gala finałowa w Jaśle!

Po raz siódmy Czytelnicy „Nowego Podkarpacia”, „Tygodnika Sanockiego” i „Obiektywu Jasielskiego” wybiorą 10 najpopularniejszych sportowców i 3 trenerów Jasła, Krosna i Sanoka w 2015 roku.

Podkarpackie Trójmiasto

Dzisiaj rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 26 lutego – podobnie jak w latach poprzednich – za pomocą kuponów drukowanych w gazetach oraz sms-ów. Organizatorami plebiscytu są burmistrz Jasła Ryszard Pabian, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro, wspólnie z prezesem zarządu „Nowego Podkarpacia” Tadeuszem Więckiem.

O laury najpopularniejszych ubiega się 44 sportowców i 13 trenerów z 18 klubów, reprezentujących 14 dyscyplin sportowych. Najwięcej jest przedstawicieli siatkówki (9), piłki nożnej (8) i judo (6).

Głosować można od dzisiaj (20 stycznia) do 26 lutego 2016 roku (decyduje data stempla pocztowego) tylko na oryginalnych kuponach (kserowane zostaną wyrzucone do kosza) drukowanych w „Nowym Podkarpaciu”, „Tygodniku Sanockim” i „Obiektywie Jasielskim” oraz poprzez sms-y (także do 26 lutego br., do godziny 24.00) i tylko na zawodników i trenerów, których sylwetki wraz ze zdjęciami przedstawiamy poniżej. Kupon prawidłowo wypełniony winien zawierać nazwiska 10 różnych zawodników i 3 różnych trenerów. Kupony można wysyłać pocztą lub przynosić do redakcji patronów prasowych w Krośnie, Jaśle i Sanoku.

Finałowa gala odbędzie się w marcu (dokładna data nie jest jeszcze znana) w Jaśle. Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami autorstwa Andrzeja Samborowskiego – Zajdla, artysty rzeźbiarza, absolwenta krakowskiej ASP.

Zasady głosowania sms-ami (do 26 lutego 2016 roku do godz. 24.00)
Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery SPT (Sportowiec Podkarpackiego Trójmiasta), T (Trener Podkarpackiego Trójmiasta). Wpisujemy więc litery SPT i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności, następnie wpisujemy literę T i trzy cyfry podporządkowane trenerom. Wielkość liter nie ma znaczenia.

Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Przykładowy sms: SPT7,30,21,11,6,9,13,18,17,8,T6,8,2

W przypadku nie zagłosowania na 10 różnych sportowców oraz 3 trenerów głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet.

SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT).

W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: redakcja@podkarpacie.media.pl

Uwaga! Cyfra przy personaliach każdego kandydata oznacza jego numer w głosowaniu sms-owym.

DO POBRANIA:
Wykaz sportowców i trenerów nominowanych w Plebiscycie (.pdf)

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE