Sport | rekreacja | turystyka

Wyciąg „Mareszka” otwarty!

Otwarcie sezonu narciarskiego na stoku narciarskim „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej w powiecie jasielskim przekładane ze względu na warunki atmosferyczne. Ruszamy ponownie -sypnęło, warunki do jazdy idealne – mówią z radością właściciele.

Czym dysponujemy?

Mareszka(1)

Trzy trasy zjazdowe (850m, 750m, 700m), trzy trasy biegowe (4 500m, 3 000m, 1 500m.), wyciąg orczykowy, oświetlenie stoku, sztuczne naśnieżanie, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, możliwość skorzystania z nauki jazdy prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów, mała gastronomia, kamera internetowa na stoku, duży parking, toalety, piękna okolica z licznymi zabytkami architektonicznymi i unikatową przyrodą – wymienia Jarosław Jaróg ze stoku Mareszka

Ceny bez zmian

Mareszka(2)

Jak zapowiada współwłaściciel Jan Gracoń ceny nie zmieniły się od ubiegłego roku. Jeden zjazd kosztuje 2,5 zł, dziesięć – 20 zł. Karnet całodniowy to koszt 50 zł (do ceny doliczana jest kaucja zwrotna – 15 zł)

Na szczyt góry prowadzi wyciąg orczykowy. Obiekt jest oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych – dodaje Krzysztof Żebracki, jeden z współwłaścicieli stoku.

Do dyspozycji gości mamy obficie zaopatrzony bar. Można w nim spróbować dań związanych z regionem. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.mareszkaski.pl. Na bieżąco dodajemy również informację na naszym Facebooku. Informacje o warunkach narciarskich także pod numerem telefonu (13) 441 41 15.

Mareszka(3)

Mareszka(4)

(Stok narciarski „Mareszka”)

SŁOWA KLUCZOWE