Na drogach

Kierowca ranny po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Jaśle

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj po południu na jednym ze skrzyżowań w Jaśle. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ucierpiał kierujący jednym z pojazdów. Poszkodowany został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Kilka minut po godzinie czternastej na jednym ze skrzyżowań w mieście doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym Renault Megane podczas skręcania z ulicy Zyndrama z Maszkowic w ulicę Szajnochy prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia się z jadącym z naprzeciwka Polonezem Caro.

Kierujący Polonezem 56-letni mieszkaniec Jasła został przewieziony przez podstawowy zespół ratownictwa medycznego do miejscowego Szpitala Specjalistycznego, gdzie poddano go badaniom diagnostycznym. Z uwagi na charakter stwierdzonych przez lekarza dyżurnego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego u poszkodowanego obrażeń ciała, policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy.

Pozostałym uczestnikom nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego oraz grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

W celu neutralizacji rozlanych na jezdnię płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów został zadysponowany zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Ruch w tym miejscu odbywał się bez większych utrudnień.

010316(1)

010316(2)

010316(3)

010316(4)

010316(5)

(Red.)
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE