Kultura | rozrywka | edukacja

Short Waves Festival 2016: Krajowa Siódemka (zapowiedź)

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle serdecznie zaprasza 1 kwietnia 2016 r. o godz. 18.30 na pokaz polskich filmów krótkometrażowych. Tym razem proponujemy Państwu spotkanie w ramach Festiwalu Short Waves: Krajowa Siódemka.

Krajowa Siódemka, czyli Droga Krajowa numer 7, przecina całą Polskę, spinając ze sobą Bałtyk i Tatry, po drodze zahaczając o Kraków, Warszawę i Gdańsk. Short Waves Festival zabierze Państwa na wyprawę przez malowniczą krainę polskiego krótkiego metrażu, pełną emocji, doznań estetycznych i wrażeń wizualnych. W planie podróży siedem przystanków, czyli najlepszych i najciekawszych krótkich filmów ostatniego roku, starannie wybranych przez kuratorkę sekcji Kaję Klimek.

Krajowa Siódemka to nowy, ogólnopolski konkurs filmowy, odbywający się w ramach ósmej edycji Short Waves Festival. Filmowa trasa konkursowa potrwa od 1 marca do 30 kwietnia w całej Polsce. Festiwalowa publiczność wybierze w głosowaniu najlepszy krótki metraż, którego reżyser otrzyma nagrodę w wysokości 7 tys. złotych.

Wszystko w Państwa rękach!

Serdecznie zapraszamy
1 kwietnia 2016 r godz. 18. 30
Wstęp bezpłatny
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE