Informacje

Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który włamał się do sklepu. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy w chwili, gdy kradł towar. 33-letni mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem.

Logo Policji

Dziś, kwadrans przed godz. 2. dyżurny komendy został powiadomiony za pośrednictwem operatora numeru alarmowego 112 o włamaniu do sklepu przy jednej z ulic w Jaśle. Informację przekazał świadek zdarzenia.

Po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast we skazany rejon skierowane zostały policyjne patrole. Na miejscu funkcjonariusze zastali wybitą szybę w oknie sklepu. Po chwili usłyszeli podejrzane odgłosy dobiegające ze środka pomieszczeń. Po wejściu do budynku, okazało się, że wewnątrz znajduje się złodziej. Podejrzany został zatrzymany na gorącym uczynku. Był pijany i agresywny, funkcjonariusze musieli użyć siły fizycznej i kajdanek. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim skradziony towar.

33-letni mężczyzna został przewieziony do komendy i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE