Informacje

Zatrzymany podczas kradzieży kosmetyków

W policyjnym areszcie przebywa 31-letni mieszkaniec Krosna. Mężczyzna usiłował okraść jeden ze sklepów w Jaśle. Został ujęty na gorącym uczynku przez pracowników drogerii i przekazany interweniującym policjantom. Dziś od śledczych usłyszy zarzut przestępstwa.

Policja

Wczoraj wieczorem uwagę pracownika obsługującego monitoring jednego ze sklepów w Jaśle zwrócił spacerujący alejkami drogerii mężczyzna. Obserwowany klient schował się w pewnym momencie za regałem i zaczął przekładać towar z koszyka do swojej reklamówki. Zaalarmowani pracownicy zamknęli drzwi wejściowe do sklepu. Gdy podejrzany zorientował się, że został zauważony, zabrał swój łup i rzucił się do ucieczki. Po chwili został ujęty i przekazany wezwanym na miejsce policjantom.

Podejrzanym okazał się 31-letni mieszkaniec Krosna. Mężczyzna usiłować ukraść towar o wartość blisko tys. zł. Został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalili, że był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Dziś usłyszy zarzut kradzieży.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE