Informacje

Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 59-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Mężczyzna był poszukiwany w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia. Ciało mężczyzny znaleziono na brzegu rzeki Wisłoki w Brzyskach. Zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.

Fot. © archiwum terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / Damian PALAR

Dziś około godz. 14 dyżurny komendy został powiadomiony o ujawnieniu zwłok. Ciało mężczyzny leżące na brzegu rzeki Wisłoki zauważyli trzej mieszkańcy Brzysk.

Po otrzymaniu zgłoszenia we wskazane miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejscu obecny był również biegły lekarz sądowy.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że osobą, której ciało odnaleziono, jest 59-letni mieszkaniec gminy Brzyska. Mężczyzna był poszukiwany w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium. Badania określą przyczynę zgonu zaginionego. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE