Informacje

I Vicemiss Podkarpacia z Zawadki w gminie Osiek Jasielski

W niedzielę (24.04) w Grand Hotel Chotowa odbyła się finałowa gala wyborów „Miss Podkarpacia 2016”. Mieszkanka gminy Osiek Jasielski oczarowała jury oraz publiczność.

Fot. © archiwum Organizatora
Fot. © archiwum Organizatora

Patrycja Mastaj jest skromną 17-latką, uczennicą Technikum nr 3 w Jaśle o kierunku Ochrona Środowiska. Nie chce wywiadów, ani rozgłosu. – Gdyby to miało komuś pomóc, to mogę – mówi nieśmiało Patrycja.

Chciałam spróbować czegoś nowego w życiu. Sprawdzić się na wybiegu, spróbować swoich sił w czymś, co było odległe i oglądane tylko w telewizji. Zawsze mnie to fascynowało, pewnie jak każdą nastolatkę. Wysłałam zgłoszenie i się potoczyło – opowiada Patrycja.

Publiczność i Jury doceniło

To niesamowite uczucie, kiedy spośród tylu pięknych dziewczyn czytają twoje imię i nazwisko. Każdy z nas gdzieś w środku chce, aby się to udało, kiedy stoi się na tej scenie. Mi się to udało dwukrotnie podczas jednej gali. – mówi.

Patrycja została Miss Publiczności i I Vicemiss Województwa Podkarpackiego. – We wszystkim co działo się przez ostatnie miesiące przygotowań, miałam wsparcie moich rodziców, rodziny i chłopaka – dodaje Patrycja.

Nie wie jeszcze, jak spożytkować sukces na miarę regionu, ale – gdyby udało się dzięki tym tytułom, które zebrałam móc komuś pomóc, to chętnie dołączę do jakiejś akcji. – mówi vicemiss.

Ja jestem dumny z Patrycji i będę namawiał ją do tego, żeby jednak starała się wykorzystać dobrze to, co w tym momencie już osiągnęła. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie i chciałbym, aby spełniły jej się marzenia. Uwielbia pomagać ludziom, być może włączy się w jakieś akcje charytatywne, które również będzie wspierać. To wszystko wyjedzie w rozmowie – mówi dumnie Kamil Mastej, chłopak Patrycji.

(red.)
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE