Kultura | rozrywka | edukacja

IV Piknik pod Kominem (zapowiedź)

W 2013 roku grupa pasjonatów dawnej motoryzacji z Jasła postanowiła pójść krok dalej i sformalizować swoją działalność. Tak powstało „MAGNETO” – Jasielskie Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych.

IV Piknik Pod Kominem

Jednym ze statutowych celów działalności Stowarzyszenia jest rozpowszechnianie wiedzy o pojazdach zabytkowych i ich historii, stąd też razem z powstaniem „MAGNETO” zrodził się pomysł cyklicznej imprezy. Nieprzerwanie od początku swojego istnienia Stowarzyszenie raz do roku organizuje „Piknik pod kominem”, który jest jednocześnie miejscem spotkań pasjonatów zabytkowych pojazdów nie tylko z Jasła, ale również z miast i województw sąsiednich.

Niezmiennie i w tym roku „MAGNETO”, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jasła organizuje już czwarty „Piknik pod kominem”, który już chyba na stałe wpisał się w krajobraz naszego miasta. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy właścicieli i miłośników samochodów i motocykli zabytkowych chcących zarówno pochwalić się swoimi perełkami klasycznej motoryzacji jak i obejrzeć te wystawione przez innych uczestników.

Nasze spotkanie rozpocznie się 3go maja o godzinie 14:00 na płycie Rynku w Jaśle po czym udamy się na tradycyjne miejsce imprezy (od którego wzięła się jej nazwa) – plac parkingowy przy Centrum Motoryzacyjnym RiSmot w Jaśle (ul. Floriańska 110).

(JSMPZ „Magneto”)

SŁOWA KLUCZOWE