Kultura | rozrywka | edukacja

Stylistka w mojej szafie. Spotkanie z Magdaleną Sajdak (zapowiedź)

„Czas na wiosenną odnowę”! Takie hasło przyświecać będzie kolejnemu spotkaniu, organizowanemu w ramach Studni Kulturalnej JDK. Tym razem naszym gościem będzie Magdalena Sajdak, stylistka wizerunku, wizażystka, blogerka. Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia br. o godz. 17.00.

Wiosna to czas, kiedy przeglądamy nasze szafy. To co w nich znajdujemy albo jest już niemodne albo za małe czy znoszone. W takich sytuacjach dobrze jest zdać się na pomoc stylistki.

Wiedza i doświadczenie pani Magdy gwarantują, że pokieruje wizerunkiem i stylem, wydobywając atuty kobiecej urody.

Magdalena Sajdak, właścicielka Studia Mody Ślubnej w Jaśle prowadzi szkolenia z zakresu wizażu, kreowania wizerunku i stylizacji. – Kluczem do indywidualnego stylu jest osobowość. Współpraca z kobietami, ich radość i zadowolenie dodaje skrzydeł i mnóstwo pomysłów na kolejne projekty, a także nowe znajomości – mówi pani Magdalena.

Wierzy, że każdy może wyglądać atrakcyjnie i czerpać z tego siłę – częściej się uśmiechać i odważniej sięgać po swoje marzenia. Pokazuje, jak wydobywać i podkreślić zalety sylwetki, aby wyglądać atrakcyjnie, niezależnie od wieku, rozmiaru i zasobności portfela. Jej zdaniem, stylizacja wizerunku to odkrywanie siebie, ale także wysyłanie komunikatu do świata, o tym „kim jestem, kim chcę być, jak chcę być postrzegana przez innych”.

Stylistka wie, jak ze stosu ciuchów i dodatków wybrać te najciekawsze i skomponować je w harmonijną całość. Uważnie słucha, podpowiada i doradza. Pomaga odnaleźć niepowtarzalny styl dla każdej klientki.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE