Sport | rekreacja | turystyka

Srebrny medal dla judoków UKS „MOSiR” Jasło

W Krośnie odbyły się (30.04) „Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo”. Wspaniale zaprezentowali się na tych zawodach judocy UKS MOSiR Jasło, zdobywając 11 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe.

Fot. © archiwum Klubu
Fot. © archiwum Klubu

Nasz klub reprezentowało 20 odważnych judoków. W klasyfikacji generalne wszystkich klubów Podkarpacia uplasowaliśmy się na drugim miejscu, tuż za Millenium Rzeszów. Klasyfikacja klubowa Mistrzostw Podkarpacia: 1 miejsce Millenium Rzeszów, 2 miejsce UKS MOSiR Jasło, 3 miejsce Akademia Judo Rzeszów, 4 miejsce UKS 15 Krosno, 5 miejsce UKS ASW JUDO Jasło, 6 miejsce Skorpion Krosno.

Bardzo cieszymy się, że nasi judocy nie boją się rywalizować i z wielką chęci,ą i uśmiechem pojechali na te zawody. A co najważniejsze! Zaczynają tworzyć super zespół, który wspiera się i dopinguje wzajemnie na macie i poza nią. Wszystkim naszym zawodnikom należą się wielkie gratulacje! Oby tak dalej!

Mistrzami Podkarpacia zostali: Jakub Piątek, Edyta Czempała, Weronika Augustowska, Julia Wojdyła, Alan Nowak, Kacper Krzakiewicz, Grzegorz Żytniak, Patryk Piątek, Karolina Gustek, Marlena Gajecka, Adriana Gajecka.

Srebrne medale zdobyli: Dominika Dybaś, Oskar Filip, Górska Wiktoria, Maria Machańska.

Brązowe medale zdobyli: Kamila Musiał, Dominika Płaziak, Szymon Sudyka, Emanuela Pięta.

Na czwartym miejscu uplasował się Łukasz Żebracki.

Dziękuję naszym sponsorom za wspieranie naszej kariery: Urządowi Miasta Jasło, MOSiR Jasło, MPM – Jasielskiej Sieci Sklepów, GRUBCIO – kawiarnia, HABYS – sprzęt rehabilitacyjny.

(UKS „MOSiR” Judo Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE